Renáta Rumpová - prodej a servis zahradní, lesní a stavební techniky

Bučovická 325, Slavkov u Brna, 684 01, tel.: 602 758 367, e-mail: rumpova@rumpova.cz, web: www.rumpova.cz

Volná místa

firma Renáta Rumpová  hledá pro svou provozovnu ve Slavkově u Brna nového pracovníka na místo:

1. Opravář zahradní techniky

Náplň práce:

  • opravy motorových pil,křovinořezů
  • opravy sekaček a traktorů

Požadujeme:

  • Vyučení v oboru automechanik nebo opravář zemědělských strojů
  • Znalost práce na PC
  • Manuání zručnost
  • Spolehlivost
  • Pečlivost
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Zkušenosti se zahradní technikou výhodou

Nabízíme:

  • Zajímavou práci v příjemném prostředí
  • možnost růstu v rámci firmy
  • dobré platové ohodnocení
  • firemní benefity
  • nástup možný ihned

V případě zájmu zašlete svůj životopis na emailovou adresu: rumpova.renata@seznam.cz, nebo volejte 544227177

2. Montáž strojů

Na sezonu hledám výpomoc na montáž nových strojů  - jedná se o nárazovou práci dle potřeby

Plat - 100Kč na hodinu

V případě zájmu zašlete svoji nabídku na emailovou adresu: rumpova.renata@seznam.cz, nebo volejte 544227177

Renáta Rumpová - Czech Republic, e-mail: rumpova@rumpova.cz