Renáta Rumpová - prodej a servis zahradní, lesní a stavební techniky

Bučovická 325, Slavkov u Brna, 684 01, tel.: 602 758 367, e-mail: rumpova@rumpova.cz, web: www.rumpova.cz

Kolagenní fólie

Moderní masná výroba neustále hledá nové inovace a nové myšlenky. Jednou z cest je upozornit netradičním vzhledem a zvýšenými užitnými vlastnostmi finálního produktu. K tomuto cíli vede použití kolagenní folie.

Hotové výrobky tak získávají přírodní vzhled, inspirují kupujícího vzpomínkou na tradiční technologie a celkově se výrazně liší od běžné průmyslové produkce. Aplikací vhodné síťky je možno rozmanitost finálních výrobků ještě umocnit. Při použití kolagenní folie výrobce nic neztrácí na produktivitě a při dodržení technologického procesu je možno kontrolovat ztráty tepelným opracováním snáze než u produktů bez kolagenní folie.
 

Edicol

Tubulární kolagenní fólie Edicol nabízí ideální řešení pro všechny masné výrobky, které se chtějí odlišit od klasických tvarů a nabídnout spotřebiteli určitou přidanou hodnotu.

Tubulární kolagenní fólie Edicol má své uplatnění u vařených i sušených, hrubých i jemných výrobků, paštik i dalších specialit. Jediným limitem je velikost částí suroviny, které musí umožnit plnění na běžných vakuových narážkách. Jedinečné vlastnosti posouvají Edicol i tam, kde bylo doposud neodmyslitelné přírodní střívko.

Také plochá kolagenní fólie nenápadně navazuje na tubulární fólii ve své velikosti a v oblasti použití. Je neocenitelná zejména pro celosvalové masné výrobky, rolády, uzená masa a další speciality, které již není možno zpracovávat na běžných narážkách.

 

 

V případě dotazů na sortiment, použití a cenu vás prosím o zaslání zprávy na email : rumpova@rumpova.cz 

Zboží jsme ochotni poslat i na dobírku.
 


 

Kolagenní fólie

 

 
Renáta Rumpová - Czech Republic, e-mail: rumpova@rumpova.cz
Provozováno CMS / E-shop (c)2020 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies