Renáta Rumpová - prodej a servis zahradní, lesní a stavební techniky

Bučovická 325, Slavkov u Brna, 684 01, tel.: 602 758 367, e-mail: rumpova@rumpova.cz, web: www.rumpova.cz

Nejedlá střívka

Nejedlé kolagenní obaly jsou nejstaršími vyráběnými střevy vůbec. Při jejich výrobě se používá stejná vstupní surovina jako u párkových střívek, největší rozdíl je v množství použitého materiálu a v jeho tvrzení, aby obaly vydržely zátěž u větších kalibrů.

Bez jejich použití se neobejde žádný producent tradičních a vysoce kvalitních tepelně opracovaných nebo sušených salámů. Nejedlé kolagenní obaly si za dlouhá desetiletí získaly pevné a nenahraditelné místo v masném průmyslu. Jejich vlastnosti - přesný kalibr, garantovaná délka řásněného roubíku, dokonalá pevnost a další - umožňují snadné zpracování na všech typech moderních narážecích a klipsovacích zařízení.
 

 

Firma Devro je tradičním výrobcem nejedlých kolagenních střívek, jejichž historie spadá až do 30. let minulého století. Během této doby byly všechny produkty z Jilemnice neustále zdokonalovány a přizpůsobovány moderním trendům v masném průmyslu. Dnes jsou nenahraditelným a unikátním obalem pro všechny typy vařených i sušených salámů. Dávají výrobkům jedinečný přírodní vzhled a dokonalý tvar.

Jednou z nejvíce oceňovaných vlastností pro výrobu sušených salámů je smrštitelnost, kdy obal sesychá společně s náplní a vytváří malé a velmi přirozené zvrásnění povrchu. Na povrch obalu je možno aplikovat ušlechtilé bílé plísně, které dodají produktu nezaměnitelné senzorické vlastnosti. U uzených a vařených výrobků je rozhodující vysoká odolnost při tepelném opracování.

Další výhodou je velmi dobrá propustnost pro kouř, která zajišťuje dokonalé prouzení, ať už se jedná o výrobky s hrubou nebo jemnou strukturu. Nejedlé kolagenní obaly jsou dostupné v přírodní mahagonové barvě, v mnoha modifikacích pro různé speciální použití a v konečné úpravě se nabízí řásněné, jako vázané přířezy, svazky a s potiskem. 

 

V případě dotazů na sortiment, použití a cenu vás prosím o zaslání zprávy na email : rumpova@rumpova.cz

Zboží jsme ochotni poslat i v malém množství na dobírku.
 

Nejedlá střívka SPR + 014


 

 

 
Renáta Rumpová - Czech Republic, e-mail: rumpova@rumpova.cz
Provozováno CMS / E-shop (c)2020 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies